Živý Ken a Barbie? Proč ne!!:))

Tato bizardní dvojice šokuje celý svět tím, že podstupují stovky plastických operací ,aby se co nejvíce přiblížili dětským ikonám Kenovi a Barbie...

Živý Ken a Barbie? Proč ne!!:))

Valeria Lukyanova (30)  pochází původem z Ukrajiny. Je nejznámější rusky mluvící ženou internetu, která se díky svému vzhledu proslavila natolik, že je zvána se svými kamarádkami jako host do známých talk show a její tvář je známá po celém světě. Díky plastickým operacím se vzhledem podobá panence Barbie, podstoupila například vyřezání spodních párů žeber za účelem útlého pasu, mnoho obličejových plastik, liposukcí a mnoho dalšího. Na operačním sále je prý jako doma. Ani její vlasy nejsou samozřejmě pravé, těžko by někomu narostly tak dlouhé, nezničené vlasy takové hustoty. Její perfektní make-up jí zabere zhruba dvě nebo tři hodiny. Drží dost ostrou dietu a je zvyklá nosit ty nejvyšší podpatky.

Ovšem ne vždy se setkává s kladnou reakcí na svůj vzhled, kritika je leckdy velice ostrá, ale Valeria jí pří
ijímá s chladnou hlavou a je jí jedno, co si odpůrci jejího vzhledu myslí, fanoušků má přeci jen dost. Ať už jde o fanpage na facebooku nebo její oficiální stránky. Živí se jako zpěvačka vystupující pod jménem Amatue, jedna z jejích skladeb se Vám spustí hned jako úvodní, když stránku otevřete.

Její máma jí zcela podporuje, její vzhled se jí zdá hezký a nechává jí splnit si svůj sen. Popravdě, kdo by se nechtěl podobat dnešnímu ideálu krásy? Valeria Lukyanova je prý i šťastně zadaná, aspoň to tvrdí na svém facebooku.

Justin Jedlica (35) tento mladík prošel již 190 ti plastickými operacemi a prý ještě nekonči! Živý se jako model a propagátor světových plastických chirurgů.Když bylo Justinovi sedmnáct let, požádal rodiče, aby mu nechali přeoperovat nos, ale odmítli. Počkal tedy do osmnáctých narozenin a čtyři dny po nich už ležel na operačním stole. "Vždycky jsem si hrál s (grafickým programem) Photoshop a měnil svoje fotky, protože jsem nechtěl vypadat tak, jak jsem vypadal," svěřil se Jedlica listu The Huffington Post.

Teď už jen doufejme,že se nenajde další podobná dvojce, která se bude chtít převtělit v mišku Minnie a Mickeyho:)