Ženské vlastnosti, které muže přitahují jako magnet!

Muži se od nás liší opravdu téměř ve všem, mnohdy si s nimi rozumíme jen v sexu, ale proto je tolik potřebujeme. Tyhle ženské vlastnosti muže přitahují jako magnet, tak zkuste si některé osvojit a staňte se jejich bohyní!

Ženské vlastnosti, které muže přitahují jako magnet!

1. Rozmazlujte se

Tenhle fígl mi poradil tatínek mé kamarádky. Velký milovník a obdivovatel všech žen říká: „Pokud na sobě žena šetří, vždycky se jí to vymstí.“ Tohle pravidlo by mělo být vyhlášené jako ženský zákon číslo 1. Skromnost je sice krásná vlastnost, ale na muže nefunguje. Mají pak pocit, že když si neceníte sama sebe, není důvod, aby to dělali oni. Berou vás jako výprodejové zboží za pár kaček, které po pár dnech vyhodí, protože se okoukalo a moc nestálo. Takže hurá na kosmetiku, ke kadeřnici, na nákup kvalitního oblečení a bot. Líbit se musíte jemu, ale hlavně sama sobě. Mít se ráda a pečovat o sebe je prostě základ každého vztahu. Muž nemusí vědět, že jste právě vyhodila dva tisíce za nový účes, ale ocení, že vám to sluší.

2. Usmívejte se

Úsměv vám pomůže chlapa zaujmout, prolomit ledy a získat jeho srdce. Muži totiž milují šťastné ženy a nelíbí se jim ty nafoukané. Podle průzkumu kanadské University of British Columbia na první pohled pány nejvíc přitahují ženy, které se usmívají a vypadají spokojeně. Ledové královny, namyšlené fifleny ani ustarané chudinky je neberou. Vykouzlit úsměv je na první pohled to nejjednodušší, co po vás může někdo chtít. Problém je, že abyste se mohla upřímně a od srdce usmívat, musíte být spokojená sama se sebou i se svým životem. A to už dá nějakou práci.

3. Obdivujte ho

To uměly naše babičky, ale my s tím máme čím dál větší problém. Místo abychom padly na zadek z toho, jaký je náš muž schopný, charizmatický a úžasný chlapák, neustále na něj valíme kritiku, vyčítáme, že vydělá málo peněz, nosí nemožné oblečení a je čím dál línější. Vyzkoušejte malý fígl a najděte na každém muži ve svém okolí jednu věc, pro kterou ho obdivujete (u tatínka pracovitost, u souseda úžasný smysl pro humor, u manžela jeho nadhled…) a dejte všem jasně najevo, že jsou naprosto úchvatní. Uvidíte, že vás budou pokládat za neodolatelnou a fascinující ženu.

4. Svádějte ho

Ale nenápadně a rafinovaně. I když pánové jezdí v autech a výplata jim chodí na konto, uvnitř jsou to pořád lovci, kteří chtějí mít pocit, že musí o ženu svých snů bojovat. Jenže to neznamená, že nemáte používat správně zvolený arzenál úsměvů, nenápadných doteků, dvojsmyslů a rafinovaného oblečení. Na svádění nezapomeňte ani po dvaceti letech manželství. Váš partner určitě ocení, když čas od času vezmete milostnou iniciativu do vlastních rukou a spustíte vášnivý a bouřlivý sex. Sem tam je prostě dobré muže překvapovat. Jen ať se s vámi moc nenudí. Jinak bude vzrušení hledat někde jinde.

5. Buďte trochu mrcha

Když dodržíte všechna výše zmíněná pravidla: budete úžasná hospodyňka, upravená a usměvavá, pohodová a láskyplná žena, ještě nemáte vyhráno. Musíte být ještě tak trochu potvora, která si dělá, co chce, co ji baví a u čeho je šťastná. Hodně spěte, užívejte si volna, práci si rozdělujte tak, aby vás neničila, nenuďte se, buďte spontánní, jezděte na hory, tancujte, smějte se nahlas. Pokud se budete umět prosadit, nebudete mít důvod si něco vynucovat a vyčítat. Zní to, jako byste měla být sobecká mrcha? Trochu ano. Muži totiž milují potvory.