Zdravý vztah ....

Všichni jsme zažili několik rozchodů a víme, jak bolestivé minimálně pro jednu stranu jsou. "Za vším hledej někoho třetího" pravil kdysi jeden moudrý řek.

Zdravý vztah ....

Pokud se jedná o rozpadající se partnerství, kde figurují už i děti, je opravdu na pováženou, jakým způsobem se rozejít, aby netrpěly hlavně ony. V 74% se partneři rozcházejí kvůli nevěře, dalšími nejčastějšími důvody jsou návykové látky a násilí páchané na jednom ze členu domácnosti.

Lidé se podváděli od nepaměti, akorát se o tom tolik nemluvilo. Dnes, ve světě internetu, lehce zjistíte, kde se Váš protějšek včerejší noc nacházel. Muži si rychle všimnou hezké ženy v místnosti a ti více ofrklí, jí rovnou osloví. Z pozvání na víno vznikne pozvánka rovnou do postele a po vydařeném večeru se vrací partner domů:) Pokud je to gentleman, udělá to tak, že nemáte šanci zjistit, kde byl.

Ulovená žena po prvním sexu se cití zamilovaná. Doma se projevuje velmi optimisticky, směje se, zpívá si a začíná o svůj zevnějšek více pečovat. Na stávajícím partnerovi jí už začína pomalu a jistě lézt na nervy vše, co udělá. Všímá si detailů, které by jí dříve nevadili. Začne do románku vtahovat i děti a vyráží na výlety s novým "strejdou". "Strejda" se snaží. Nemá hlavu starostí, jak je uživit a jak jim zajistit hezkou každoroční dovolenou. Děti jsou spokojené, protože se jím někdo věnuje. Po krátkém čase to manželovi oznámí, chce se rozejít. Rozpadá se celá rodina. Žena odchází k novému "strejdovi" a je velmi zamilovaná a šťastná.

Na jak dlouho?

Nevěra zpestřuje manželství a můžeme v ní nalézt to, co v dlouholetém vztahu vyprchalo, ale nerozbijejme manželství a rodiny kvůli nějakému rozmaru. Pokusme se my, ženy, být tak trochu muži a buďme rádi za každou krásně strávenou chvílí našeho života.