Trendy podzimní líčení! Buď krásná!

Pro letošní podzim bude dobré vzdát se některých zaběhnutých pravidel, například výrazné oči, nevýrazná pusa a naopak. Naopak si můžete dopřát výrazné líčení očí i úst a budete vypadat skvěle.

Trendy podzimní líčení! Buď krásná!

Základem je bezchybná pleť!
Nestačí mít jen krásně namalované oči a rty, ale nejprve je třeba pleť sjednotit, použít korektor, make – up a pudr. Nedokonalosti jako žilky a pupínky se nepromíjejí

Barevný podzim
Jaké barvy budou módní? Fialová, tyrkysová, petrolejová, hnědá, zlatá. Povolené jsou lesklé i matné stíny, matné i syté rtěnky. Vše se bude odvíjet od vaší chuti experimentovat. Kouzlete s kontrasty, světlem a stíny, matným i lesklým povrchem.
Bronzové líčení je dost oblíbené a často se uplatňuje v letní sezóně. Letos však bude k vidění i na podzim. Budou ho doplňovat pískové, měděné a skořicové odstíny.

„Nahé“ líčení si může dovolit dokonalá pleť
Pokud líčení příliš neholdujete a nebaví vás neustále sledovat aktuální trendy, můžete zvolit nestárnoucí a neutrální „nahé“ líčení. Neznamená to ale úplné vynechání malovátek, jak se některé ženy domnívají. Vytvořte dokonalou pleť díky make – upu, korektoru, rozjasňovači, pudru a tvářence, uhlaďte obočí a budete stále vypadat upraveně.