Tip na dárek pro manžela, druha či milence!

Vánoce se kvapem blíží a vy si nevíte rady s dárkem pro svého milého? Chcete něco neokázalého, vtipného a k tomu sexy?

Tip na dárek pro manžela, druha či milence!

Něco, co ještě nikdy od jiné nedostal a na co bude další léta s úsměvem vzpomínat? Tak jste na správné adrese, protože tady Vám dáme opravdu hot tipy, jak 100% zabodujete!

  1. Odlitek Vaší vagíny - kompletní souprava, která umožní každé ženě vyrobit si přesnou, neuvěřitelně detailní kopii svojí vlastní vagíny ze super realistické gumy. Kopii si vytvoříš v pohodlí a klidu vlastního domova. Vše obsažené v této soupravě je lékařsky testováno, snadno se používá a je absolutně bezpečné. Vše co potřebuješ, aby sis vyrobila dokonalou kopii, je tato souprava a voda. Všechny ingredience jsou elegantně zabaleny v obalu, který je součástí soupravy. Dostaneš vše potřebné k výrobě kopie. V případě darování milenci, nechť si jí vystaví doma na nočním stolku a jako story pro manželku může říct, že to je obtisk 3D motýla:)Co obsahuje: modelovací formu, která navržena tak aby pojmula vagínu jakéhokoliv tvaru a velikosti; modelovací gel, je teplý a tak, aby jsi získala dokonalý otisk tvé vagíny; úžasnou gumu, se vytvaruje do nejmenších detailů, aby vypadala přesně jako originál; instruktážní příručku s jednoduchými pokyny krok za krokem, takže to zvládne každý.Proces odlévání je velmi snadný: smícháš tvarovací pudr s vodou a aplikuješ na vagínu, chvilku počkáš, odstraníš a odlitek naplníš gumovou směsí. Necháš přes noc v klidu a ráno si vyndáš dokonalou kopii své vagíny.
  2.  Voucher na tetování - s voucherem na tetování neuděláte chybu. Originální dárkový poukaz koupíte v každém lepším tatérském studiu. Dárek je vyjímečný v tom, že darujete něco, co bude obdarovaného zdobit napořád, darujete adrenalinový zážitek.
  3. Váš erotický kalendář - není nic hezčího než darovat své žhavé fotky ve stolním kalendáři, ale pozor! Fotky musí být na profesionální fotografické úrovni, takže opravdu investujte do kvalitního fotografa!
  4. Těhotenský test - pozor! opravdu jen v případě, že jste 100% přesvědčená o tom, že touha po dítěti je opravdu oboustranná! Pokud tedy plánujete děťátko, tak zkuste plánovat tak, aby jste pozitivní těhotenský test mohla dát  tatínkovi na Vánoce.
  5. Adrenalínový zážitek - Mrazení v zádech, bušení srdce, husí kůže, strach a napětí… a ten pocit, když se odhodláš a uděláš krok do neznáma. Krev se ti vyhrne až do hlavy a najednou cítíš to neuvěřitelné vzrušení. Protože adrenalin je nejlepší droga, po které přichází pocit osvobození a naplnění. Ve vzduchu, na vodě, pod zemí i na skalách, tam všude mohou adrenalinoví nadšenci najít onu jedinečnou esenci štěstí. Pokud je Váš partner tedy alespoň trochu akční, tenhle dárek bude pro něj jedinečný.