Spodní prádlo! Zn. hlavně čisté!!:)

Pokud se dá říct, že jsou všechny ženy v něčem stejné, bude to určitě neustálá potřeba nakupovat boty, oblečení a kabelky. Těch není prostě nikdy dost, i kdyby se už do skříně nevešly.

Spodní prádlo! Zn. hlavně čisté!!:)

Ono je to docela pochopitelné. To máte světlé a tmavé lodičky, tenisky, tenisky do deště, kotníčkové botky, sandálky, crossbody kabelku, velkou tašku, psaníčko. Těžko se to vysvětluje, ale potřebujete prostě všechno, že? Nezoufejte, je to úplně normální. Ovšem...

Bot si většina mužů vůbec nevšimne

Boty jsou ideálním důkazem toho, že k potřebě nakupovat stále nové nás vede nějaký skrytý úmysl, který nemá vůbec nic společného se zalíbením se mužům.

Typický muž totiž naváže nejdřív oční kontakt a zhodnotí obličej. Pak sice postupuje dolů, ale boty jsou v jeho žebříčku důležitosti na spodních příčkách. Pokud ovšem nejste v sexy podpatcích! To už o vás něco vypovídá. 

Sexy prádlo

Prádlo ženy nakupují většinou jen když mají milence nebo jsou zrovna v "lovicím" statusu. Ovšem to je velká chyba! Nákup prádla bychom měli mít na prvním místě, jelikož se v něm citíme sexy a tím kolem nás i vzniká určitá aura, kterou muži cítí na sto honů. Dnes již nakoupíte sexy prádlo, které je i pohodlné! Vyhoďte už ty 100x prané kalhotky alá Bridget Jones a nakupte krajky, hedvábí a francouzské kalhotky. Nezapomeňte mít slaďené kalhotky s podprsenkou a vyražte do ulic!