Proč stačí chlapům ke štěstí tak málo... ?!

Muži jsou ve výběru partnerek velmi strozí. Stačí jim prsa, vagína a bonus pro ně je, když máte xichtík jakž takž, alespoň Vás nebudou brát ze zadu. A my, naivní ženy si říkáme jaký nemáme úspěch, když nám zalichotí nebo osloví s nabídkou mileneckého sexu.

Proč stačí chlapům ke štěstí tak málo... ?!

Takže každá i ta velmi nehezká žena si milence najde. Zatímco my, ženy, vybíráme jen to nejlepší a ty poďobané chudáky bereme za nejlepší kamarády:) Chceme krásné, mladé, pevné tělo a ideálně - zajištěného .  Chlap nemá soudnost, vpředu mu chybí dva zuby, smrdí, vlasy mastné a přesto zapíská a polichotí ženě, která je několik levlů nad ním.

Ku příkladu - v chatové komunikace s muži jsme milé, občas spadneme k lechtivé konverzaci a snažíme se vést rozhovor na úrovni.                                                 Muži - Vám rovnou bez jakéhokoliv studu pošlou vyfocený penis nebo drze se zeptají kde a kdy dáme sex.

Samozřejmě nechceme všechny může házet do jednoho pytle, ale hledejte tu jehličku v té hordě sena. Rozhodně Vám budu držet palce, ať si milence či životního partnera vyberete kvalitně!

Mužům zdar a sílu!!