Nevěra, lék na starosti všedního dne!

Není nic uvolňujícího než romantický welness víkend s milencem! S milencem neřešíte platby, děti ani vaření. Milenec, ten je tady pouze pro Vás, miluje Vás a líbá každou chvíli a je mu jedno, zda jste vařila nebo došla pro děti.

Nevěra, lék na starosti všedního dne!

Nezajímá ho to. Přišel za Vámi a chce si to užít pouze na víkend stejně jako vy. Takhle vypnout by měl umět každý člověk a užít si chvíli jen pro sebe, ale proč to zjištění neseme tak špatně? Když někoho milujete logicky mu chcete dopřát to nejlepší, ale nevěra k tomu prostě nepatří. Jsme majetničtí a náš partner/manžel je prostě náš.

Podle terapeutů je nevěra pro vztah velmi zdravá, ba naopak umí rožhavit vyhaslý plamínek ve vztahu, ale pouze za předpokladu, že nevěrník jde pouze za "relaxem" a nemá v úmyslu hledat něco dalšího, neboť v každém vztahu se dostanete do stejné fáze a stejných starostí jako u vztahů předchozích.

Takže pokud chcete být nevěrné, buďte, užívejte si času, kdy jste jěště žádaná a chtěná, za nedlouho po Vás neštěkne ani pes a zbydou Vám oči pro závist mladších:)