Muži - divný element, který je na planetě zemi jen aby nás mohl oplodnit!

Taky máte občas pocit, že s ženou by se Vám vycházelo a žilo mnohem lépe? Dokonale by jste si s ní zorganizovali domácnost, péči o děti a ještě dobře zdrbli večer u vína?

Muži - divný element, který je na planetě zemi jen aby nás mohl oplodnit!

Ano. Nejste v tom sama a nemusíte být zrovna jinak sexuálně orientována. Ženy jsou prostě lepší organizátorky času, skvělé mámy a uklízečky. Umí se dobře bavit a dá se s nimi skvěle na všem domluvit.

Muž doma vlastně jen překáží. Po návratu z práce se rozplácne na gauč nebo k notebooku. To že Vám zasmradí byt ponažkami v kterých chodí celý den mu je jedno. Čeká na večeři pod nos a zrbne že má zase to co včera. Odtáhne se do koupelny, tam ji celu zamáčí a nechá své svršky na pračce. Pak se připeleší k Vám do postele, zapne si sport a než usne 5x si usere a 2x říhne. Tento milý element po pár letech manželství není schopen navodit romantiku a pokud ano, tak romantické gesto je kytice růží z Lídlu.

Abychom nebyly tak kritické, najdou se i muži voňaví a gentlemansky vychování. Kdo jej má, nechť si píská a střeží. Děkujeme Všem maminkách, které tyto gentlemany vychovaly a pokusme se ty naše nastupitelé vést k pokoře, úctě k ženám a zodpovědnosti :)