Jsem striptérka a občas se s ním i vyspím

Studuji třetím rokem VŠ v Praze. Do nedávna jsem měla různé brigády jako servírka a pracovala ve fasfoodech. Vidělala jsem si tak, abych zaplatila nájem, telefón a ještě mi občas i zbylo na zábavu:).

Jsem striptérka a občas se s ním i vyspím

Když jsme se v jednom podniku loučili se spolužákem, který odjížděl do zahraniční, narazila jsem na Pavlu.....

Krásná, milá holka v těch nejluxusnějších hadrech oděná..... Jak to? Asi má bohaté rodiče nebo přítele, myslela jsem si? Teda než jsem se začala s Pavlou více stýkat a kamarádit. Nechodila pařit, protože téměř každý víkend měla "akcičky" s přáteli, které jsem nikdy nepoznala.

Po čase se znás staly nerozlučné kamarádky a já se k ní přestěhovala , protože odmítnout bydlení v její bohové novostavbě v centru města by byl hřích. Tehdy jsem si začala všímat visejícího vypraného prádla na sušáku.... takové sexy komplety mají snad jen kur..., pomyslela jsem si. Ten večer mi to nedalo a já začala po Pavle vyzvídat. Řekla mi o práci striptérky v jednom klubu na náměstí. Ku podivu mě tato myšlenka nijak nepohoršovala. V pátek jsem tam na čumendu vyrazila s ní.

Byla jsem v úžasu! Byla krásná, dokonalé tělo, perfektně tancovala, až sem ji začala tuhle práci závidět. To co si vydělá za večer, mám já po pěti 12tkách ve fastfoodu!!!

V baru byly většinou i hezcí muži, někdy teda staříci, známi politici , ale i opilí engláni. Druhý pátek už jsem šla za účelem změny práce:)

Teď to budou dva roky a pro mě je to práce snů.... Tančím, svlékám se pro mužské pohledy , kteří mi dávají najevo svůj obdiv, mám našetřeno jako nikdy a hlavně.... když se mi někdo opravdu líbí, mám sex jako zábavu a ještě mi za to zaplatí!

Věřím, že jednou až si najdu toho právého, tak s touto prácí skončím. Dokud mám ale krásné tělo, chci toho využít a spojit zábavu s výdělkem!

Jana, 26let