Jak vylepšit sexuální život? Veďte si milostný deník!

Deník může mít mnoho podob. I tu intimní. „Minulý týden třikrát, tento týden jenom dvakrát. To znamená zhoršení statistiky!“

Jak vylepšit sexuální život? Veďte si milostný deník!

K čemu vám údaje o milostném životě a tabulky četnosti budou? Nedivte se…


Před pár měsíci se v zahraničním magazínu Reddit objevil příběh manžela, který své ženě v aplikaci Excel vystavil podrobnou tabulku sexuální aktivity. Tento muž si po dobu šesti týdnů zaznamenával, kdy ho jeho partnerka odmítla a jaké k tomu měla důvody. (Nutno dodat, že mezi častými výmluvami kraloval pocit přejedení, potřeba osprchování se nebo bolest hlavy).
Dotyčný pak tabulku zaslal do redakce onoho časopisu se slovy, že ženy se nemohou divit, pokud jim muži utíkají, když to ve většině domácností vypadá stejně smutně jako při pohledu na jím zpracované údaje. Redakce následně tabulku uveřejnila a tím způsobila poprask. Jedni nápad se zapisováním údajů ohledně sexu zatracovali, jiným se zdál poměrně užitečný. Jak je to ve skutečnosti?
Šílený nápad jako dokonalá terapie

Když se k případu vyjádřila sexuální terapeutka Vanessa Marin z Kalifornie, přiklonila své sympatie směrem k rozzlobenému a rozrušenému muži. Podle jejích slov není s podivem, že na svoji sexuální frustraci zareagoval tímto způsobem.