Jak si udržet vagínu stále mladou a hezku růžovou?

Stejně jako stárne vaše pleť, ani zbytek vašeho těla nezůstane věčně mladý,ano.. škoda:( A proto je potřeba, abyste jí začala věnovat více pozornosti. Jak docílit toho, aby jste "nevysychala" a zůstala hezký šťavnatá a růžová, Vám nyní prozradíme!

Jak si udržet vagínu stále mladou a hezku růžovou?

1) Posilujte, Kegelovy cviky - Jedná se o cviky, které spočívají v zatínání a následném povolování svalů vagíny. V podstatě jako kdybyste se pokoušela přestat močit. Takovéto posilování pánevního dna vede k lepší lubrikaci a snadnějšímu dosažení orgasmu. Používat by jste měli také například venušiny kuličky, které ke zpevnění vagíny pomáhají asi nejvíce. Jak správně je používat Vám poradí v každém erotickém sexshopu.

2) Dostatek tekutin a vitamínu C - voda udržuje nejen naší pleť krásně rozzářenou, ale spolu s vitamínem C udržují v naší vagíně vyvážené PH a můžou také za tu krásně růžovou barvu!

3) Mějte pravidelný sex - ať už s manželem nebo sousedem. Buďte sexuálně činná v jakémkoliv věku, pravidelný sex snižuje riziko rakoviny děložního čípku a zároveň udržuje naší chloubu stále šťavnatou!

4) Udržujte si váhu - váhové výkyvy se nehezky odrazí i na naší vagíně, proto je důležité snažit se nepřibírat ani rapidně nehubnout.

5) Dopřejte ji správnou hygienu - díky správné hygieně jí můžete prodloužit mládí o několik let!