Jak se stát ženou, která muže přitahuje?

K tomu, aby jste dosáhla pozornosti mužů potřebujete v první řadě dostatek sebevědomí. Tedy dejte do kupy na sobě, vše co se Vám nezdá. Základem je prostě cítit se skvělé.

Jak se stát ženou, která muže přitahuje?

Být vtipná, ale né vtipnější než on samozřejmě:) Umět udělat si i ze sebe legraci nezvládne každý.

Být nad věcí. To že Vám zrovna něco šéf nepochválil není konec světa a pokud se dokážete nad těmito věcmi povznést, bude pro muže za tu nejlepší pohodářku:)

Pečovat o sebe, ale né příliš. To že Vás nepotká nikdy neupravenou a v teplacích s dírou na koleni jen nahrává Vaši osobnosti. Jste prostě dáma a né kočka domácí.

Umět motivovat a povzbudit druhé. Když se snažíte společně zdolat vrchol nejvyšší hory, oba nemůžete, musíte být Vy ta, která namotivuje a probudí jej k dalším kilometrům.

Nebýt upjatá - nesnažte se mu volat a psát každou půlhodinu s tím, co právě dělá. Napište mu vždy až jako ta druhá:) Ranní zprávou mu můžete popřát každý den krásné vstávání. Uvidíte, jak si na to zvykne a bude čekat jen na tu Vaši zprávu.

Umět muži zalichotit - muži neslýchají lichotky tak často jako my ženy, proto pokud mu dokážete pochválit nový účes nebo vysportovanou postavu, budete pro něj bohyní!