Hrátky s penisem!

V sexu je kreativita víc než žádoucí. Dotýkání se jeho penisu rukama či ústy rozhodně nemá žádná pevně daná pravidla a nespočívá jen v pohybu nahoru a dolů. Nedovedeš si ovšem představit, jak jinak si s ním hrát?

Hrátky s penisem!

Možná tě to překvapí, ale Slečna objevila dalších třiatřicet vzrušujících způsobů.

Na rozjezd....
Obejmi tělo penisu pevně prsty jedné ruky a začni jej zlehka mačkat a uvolňovat. Ruku nemusíš nechat ve strnulé poloze na jednom místě, ale můžeš jí postupně klouzat po celé délce údu a různě otáčet zápěstí.
Chceš vědět, jak maximalizovat jeho vzrušení při klasických pohybech nahoru a dolů? Jednou rukou stáhni kůži ke kořeni penisu, čímž zcela odhalíš žalud, který je plný nervových zakončení. Do druhé dlaně si rozetři dostatečné množství lubrikačního gelu a začni mu žalud masírovat.
Prsty jedné ruky oviň kolem vrchní část údu a pevně sevři. Poté rukou pomalu sjížděj ke kořeni, ale nepovoluj sevření. Jakmile se budeš blížit dolů k pánvi, uchop penis u žaludu také druhou rukou a začni následovat první ruku. To poté opakuj stále dokola. Jeho kamarád tak zažije skutečně nepřetržitý sexuální zážitek.

Pokračuj na varlata....
Až se příště budeš se svým miláčkem líbat, zajeď mu rukou až k varlatům a vezmi je do dlaně. Nemusíš s nimi ani nic dělat, stačí je svírat v ruce. Teplo tvé dlaně a vzrušující pocit, že se ho při líbání bezostyšně držíš na tak citlivém místečku, udělají své.
Spoj ukazováček a prostředníček jedné ruky a jemně mu tak krouživými pohyby promasíruj šourek. Zavítat můžeš i do oblasti při kořeni penisu či k hrázce mezi varlaty a konečníkem, kde se mu bude líbit i větší tlak.

Je čas začít pusou....
Začni obvyklým drážděním rukou nahoru a dolů. Pak se však skloň nad jeho klín a horní část penisu si vlož do úst. Vždy, když se budeš rukou blížit ke kořeni penisu, pevně nasaj jeho žalud do úst. Nikdy do něj však nefoukej! Vznikne tak protisměrný pohyb, jenž ho vydráždí až k zbláznění.
Budeš-li se při orálním sexu projevovat také svými hlasivkami, ukážeš mu, že si to také užíváš. A nejen to. Chvění, které při slastných vzdeších vydávají tvé hlasivky, umocní celkový zážitek.
Oběma rukama pevně uchop jeho ztopořený penis, stáhni předkožku a začni mu lehce „ožužlávat“ žalud. Přitom se mu dívej zhluboka do očí.

Tak vzhůru do toho nechť je hotovo!:)