David Beckham - unavený ze spekulací o konci jeho manželství s Victorií

Bývalý fotbalový hráč se vzpořádal se spekulacemi ohledně rozpadu manželství.

David Beckham - unavený ze spekulací o konci jeho manželství s Victorií

David a Victoria Beckham jsou víc než unaveni přetrvávajícími krizovými fámami, které po léta obklopují jejich manželství. „Je to nepříjemné a frustrující,“ přiznala se Victoria v rozhovoru začátkem roku 2019, zejména v rámci jejího „stresujícího života“.

Každých několik měsíců se objevuje řada pověstí, které usilují o ukončení jejich vztahu, a jak podnikatelka, tak bývalý fotbalista to musí popírat - ať už v rozhovoru, sociálních sítích nebo prostřednictvím tiskové zprávy - spekulace že jejich manželství skončí rozvodem.

Byly dokonce doby, kdy byly zvěsti tak silné, že velký otazník ohledně rozvodu vydělal nemalé peníze sázkové kanceláři Paddy Power, která takto vydělala snadné peníze tím, že vstoupila do spekulativní hry kolem slavného páru a dětí, které sdílejí: Brooklyn, Romeo, Cruz a Harper.

To vše navzdory skutečnosti, že neexistovaly téměř žádné náznaky toho, že by pár prošel obtížemi, mimo absenci Davida Beckhama z rodinného krytí v britském vydání časopisu «Vogue». Během rozhovoru pro „The Guardian“ Victoria uvedla: „Je to velmi frustrující. Ale nechám to svému týmu pro styk s veřejností. Nezúčastním se. “

Při této příležitosti, drby vznikly v důsledku publikace v časopise "Heat World", která ujišťovala, že to mezi manželi skřípe. Blízký zdroj potvrzuje, že Victoria se cítí “úplně ignorovaná” jejím manželem. Všechno vyvstalo z údajné touhy bývalého fotbalisty žít několik měsíců v Miami, aby se mohl soustředit a věnovat výhradně týmu, který vlastní v MLS, Inter Miami CF.

Tváří v tvář tomuto obvinění chtěl David Beckham předejít spekulacím a zvěřejnil video na svém Instagramovém účtu, ve kterém se objevil jako „údržbář“ se svými dovednostmi v tesařství. Zatímco výráběl, požádal manželku Victorii o názor.