3 rady jak zacházet s nachlazeným mužem .....:)

Rozdíl mezi vnímáním nachlazením ženy a mužem je tak obrovský, že bychom o tom mohli napsat knihu. Proč?

3 rady jak zacházet s nachlazeným mužem .....:)

Žena pozná když na ní "něco" leze dříve, než rýma či nachlazení u ní vypukne. Začne víc smrkat, dělá si čaje s citrónem a její běžný život to nenaruší. Ráno nachystá snídaní, odvede dětí do škol a školky, jede do práce. Odpoledne dojde na nákup , obstará děti a večer padá unavená do postele o hodinu dříve, nadopuje se paralenem, aby se ze zvýšené teploty vyspala. Manžel její nachlazení ani neregistruje. Během 3 dnů je fit.

Muž onemocní ze dne na den. Ráno začne chodit po bytě, že je asi nemocný. Vzbudí Vás, aby jste mu dala svou dlaň na čelíčko a jeho úsudek mu potvrdila. Ruší všechny schůzky. Kašle a vysmrkává tak hlasitě, že i sousedi ví, co se u Vás doma děje. Po každém smrkání následuje jeho "aaaach". Nalije si minerálku z chladničky a Vás poprosí, aby jste mu uvařila čaj. Pak začíná vyjmenovávat, co ho všechno bolí. Začne googlit jak si má léčit to své bolístko. K doktorovi nepůjde. Ten neví o nic víc, než on sám! Lehne si a prosí Vás o podání nějakých léčiv. V této fázi se ho nikdy neptejte, jestli má kašel suchý dráždivý nebo vlhký dráždivý, popadněte první lentilku v lékárničce kterou najdete a nechte jej být. Muž bezvládně leží tři dny, izolován v ložnici u počítače, stůl má posetý zbytky jídel, obaly od sušenek a čipsů. Dětí k němu samozřejmě nesmí. Nechce je přece nakazit! Třetí den se citím trošku lépe. Vstane z postele a zvládne i lehkou hygienu. Tento den schovejte veškeré teplotu měřící zařízení!!! Jakmile vidí teploměr, má chuť se změřit. Vidí 37+ a znova propadá panice. Jeho nachlazení se prodlouží o další 3 dny.

3 rad jak přežít partnerovu rýmu

  1. Nesnažte se mu radit v léčivech. Nejste přece chytřejší než google. Když se dočte, že zrovna na tenhle jeho typ onemocnění zabírá vaginální čípek, kupte mu ho.
  2. Snažte se být co nejméně doma.
  3. Minimálně 5x denně mu řekněte, že takovou silnou rýmu jakou má on, jste nikdy neměla.